رامونا بلاگ

تاثیر محتوا در کسب و کار
محتوا

تولید محتوا چه میزان در کسب و کار اهمیت دارد؟

تولید محتوا در هر کسب و کار باعث افزایش میزان فروش و جذب مشتری بیشتر و البته وفادارتر می‌شود. در واقع تولید محتوا تاثیر فوق‌العاده‌ای بر کسب و کار می‌گذارد البته نه هر محتوایی، محتوای خاص، تاثیرگذار و منحصر به فرد

ادامه مطلب...
سرگذشت امازون
مارکتینگ

سرگذشت آمازون

آمازون یکی از با ارزش‌ترین شرکت‌های عمومی جهان و جف بزوس، سرمایه‌گذار آن، نیز یکی از ثروتمندترین انسان‌های جهان می‌باشد. اما این موفقیت مدیون چه عواملی‌ست؟

ادامه مطلب...
خرید فالور اینستاگرام
مارکتینگ

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام چه مزایا و معایبی دارد و آیا انجام آن برای کسب‌وکار یا صفحه‌ی شخصی ما مفید است؟ اگر نه، راهکارهای جایگزین آن چیست؟

ادامه مطلب...

اصول سئو

سئوی داخلی مجموعه فرآیندهایی‌ست که در جهت بهینه‌سازی سایت و افزایش رتبه‌ی آن در نتایج موتورهای جستجو انجام می‌شود.

ادامه مطلب...

سئو چیست ؟

چطور می‌توانیم بازدید و رتبه‌‌ی سایت خود را با استفاده از بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو)، بازاریابی محتوا و لینک‌سازی افزایش دهیم؟!

ادامه مطلب...

تبعیض جنسیتی در کسب‌و‌کار

تفکر بسیاری از مردم درباره‌ی خشونت، هنوز محدود به کتک زدن و کتک خوردن است، اما متاسفانه این کلمه منفی، معنایی بسیار وسیع‌تر از پرخاشگری و درگیری فیزیکی دارد.

ادامه مطلب...

هر کسب و کاری می‌تواند با حرکتی آگاهانه و نه فرسایشی در مسیر صحیح، پیشرفت را احساس کند. ما، اعضاء تیم رامونا، متشکل از کارشناسان حرفه‌ای و مجربِ حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ و برنامه‌نویسی، با هدف بهبود و ارتقاء کیفیت کسب‌‌وکار شما با ارائه‌ خدماتی همچون؛ طراحی استراتژی تبلیغات موثر و تولید محتوا، طراحی اپلیکیشن، سایت و وب‌سایت و افزایش و بهبود رتبه‌ی آن در گوگل (سئو) و سایر موتور‌های جستجو و ... در کنار هم جمع شده‌ایم، تا پاسخگوی نیازها و مشکلات شما در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال باشیم.

لینک1

لینک2

لینک3

لینک4

تمامی حقوق نزد رامونا استودیو محفوظ است.