نمونه کارها

کافه وود

اعضای تیم دو نفره‌ی کافه وود که پس از خرید این کافه از صاحبان قبلی خود با مشکل افت فروش و مشتری مواجه شده بودند. بنابراین برای بهتر دیده شدن کافه و معرفی مدیریت جدید به مشتریانشان، به رامونا استودیو مراجعه کرده و با تیم بازاریابی دیجیتال ما آشنا شدند. پس از اخذ قرارداد عکاس‌ها و نویسندگان رامونا فعالیت خود را در جهت پردازش شخصیت جدید کافه وود و معرفی بهتر محصولات آغاز کردند و همکاری این کافه و رامونا استودیو با هدف افزایش فروش، جذب مشتری بیشتر و مدیریت صفحه‌ی اینستاگرام، از همان‌جا شروع شد.

ابرهارد

مهم‌ترین هدف در قرارداد همکاری بین رامونا استودیو و شرکت گاوآهن‌سازان ابرهارد شرق، ساخت صفحه‌ی اینستاگرام و عکس‌برداری از محصولات این کارخانه بود. دغدغه‌ی اصلی این شرکت دیده شدن گا‌وآهن‌ها و محصولات کشاورزی ساخته شده در کارخانه‌شان و معرفی به جامعه مخاطب، که عمدتا قشر کشاورز بودند، در نظر گرفته شد که برای رسیدن به این هدف نیاز بود که در صفحات اجتماعی به شکلی صحیح و اصولی دیده شوند. بنابراین همکاری تیم دیجیتال مارکتینگ رامونا و شرکت ابرهارد شرق آغاز و پس از عکاسی از محصولات تولیدی آن‌ها، پیج اختصاصی این شرکت در اینستاگرام ساخته شده و شروع به کار کرد.

پی پل سازان

داستان شرکت پی‌پل سازان فردانگر از آنجایی شروع شد که برای بالا رفتن رتبه‌ی سایت خود به ما مراجعه کردند و تمایل داشتند که پس از جستجوی کلمات کلیدی خاصی توسط کاربر، سایت پی‌پل سازان جزو پیشنهادات اول موتور جستجوی گوگل باشد. برای دستیابی به این مهم آن‌ها را به تیم سئوی رامونا استودیو معرفی کرده و پس از آغاز همکاری سعی بر این داشتیم که با تکیه بر قوانین لازم برای بهینه‌سازی موتور جستجو و همچنین با تولید محتوای مناسب، این شرکت را در رسیدن به هدف اولیه خود یاری کنیم.

هر کسب و کاری می‌تواند با حرکتی آگاهانه و نه فرسایشی در مسیر صحیح، پیشرفت را احساس کند. ما، اعضاء تیم رامونا، متشکل از کارشناسان حرفه‌ای و مجربِ حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ و برنامه‌نویسی، با هدف بهبود و ارتقاء کیفیت کسب‌‌وکار شما با ارائه‌ خدماتی همچون؛ طراحی استراتژی تبلیغات موثر و تولید محتوا، طراحی اپلیکیشن، سایت و وب‌سایت و افزایش و بهبود رتبه‌ی آن در گوگل (سئو) و سایر موتور‌های جستجو و ... در کنار هم جمع شده‌ایم، تا پاسخگوی نیازها و مشکلات شما در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال باشیم.

لینک1

لینک2

لینک3

لینک4

تمامی حقوق نزد رامونا استودیو محفوظ است.